0
 
 
Türkçe
English
 
Üye Girişi
Yeni Üyelik

Kağıt Çeşitleri - Dokular

 
Baskıları düz kağıt ve dokulu kağıt alternatifleri arasından eçeceğiniz kaliteli duvar kağıtlarına yapıyoruz. Amerika’dan ithal ettiğimiz bu duvar kaplamaları PVC, formaldehid gibi zehirli ucucu maddeler veya cam lifleri (fiber glass) içermez, yırtılmaz ve silinebilir. Aşağıda kabartma dokulu ve düz kağıtlara yapılmış baskı örneklerini görebilirsiniz. Stoklarımızda sürekli bulunan ilk iki tip kağıda baskı için siteden sipariş verebilirsiniz.
Aşağıdaki dokulu kağıtlara baskı alabilmek veya baskı örneklerini görebilmek için bizimle telefon veya e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.
Doku 1
 
 
Doku 2
Geleneksel ve modern kilim ve halılar için Kilim.com'u tavsiye ediyoruz.

For beautiful solid walnut furniture and tables with metal legs, we recommend Claro Furniture.

Purchasing handmade rugs online made easy: For the best in hand-knotted rugs and tribal rugs, we recommend www.kilim.com. Their extensive collection of authentic Turkish rugs are sourced directly from Turkey. You can also shop for antique-washed and distressed vintage rugs if you enjoy the worn-in vintage look. Narrow by color, size, and price to find your dream rug. Kilim.com also produces custom rugs to meet your color and size requirements.
Copyright © 2021 Praksis Ltd. Bütün hakları saklıdır Tasarım ve Yazılım: Netwise-Praksis