0
 
 
Türkçe
English
 
Üye Girişi
Yeni Üyelik

Sıkça Sorulan Sorular

 
Sitedekilerden başka seçenek var mı?
Dilerseniz aşağıdaki sitelerden görsel araştırabilirsiniz:

www.istockphoto.com

www.bigstockphoto.com

www.gettyimages.com

Bu sitelerden görsel satın almadan önce boyut ve satın alma seçenekleri için lütfen bize ulaşınız. Dilerseniz lisanslama işlemlerini sizin için biz de gerçekleştirebiliriz.

Teslimat ne kadar sürer?
Siparişinizden sonra dijital baskılar yapılacak ve iki hafta içinde kargoya verilmiş olacaktır.

Baskılar kaç parça?
Baskılar eni ortalama 100 - 130 cm özel duvar kağıtlarına yapılmakta ve rulo halinde teslim edilmektedir.

Sitedekilerden farklı boyutlarda baskı alabilir miyim?
Talebinize göre mekanınıza özgü boyutlarda baskı yapabiliriz. Bize telefon veya e-posta ile ulaşarak özel taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Görseller üzerinde değişiklik isteyebilir miyim?
Baskılar size özel yapıldığı için görseller üzerinde çeşitli değişiklikler yapmamız mümkün:

  • Duvarınızın yükseklik ve genişlik oranlarına göre görselleri dekupe edebiliriz (yatay veya dikey olarak kısaltabiliriz).

  • Kısa gelen boyutları tamamlayabiliriz. Örneğin görselin genişliği eksik kalıyorsa, kendine uyumlu bir şekilde tamamlayabiliriz.

  • MyWall tasarım ekibinin geliştirdiği tüm çizim ve illüstrasyonların renklerini ve grafiklerini beğeninize göre revize edebiliriz. Örneğin bebek odası serisindeki çalışmalardan dilediğiniz hayvanı çıkartabilir, yerini değiştirebilir veya yenisini ekleyebiliriz.

  • Dilerseniz baskının bir yerine bize göndereceğiniz fotoğrafı yerleştirebiliriz. Örneğin kendi bebeğinizin, kedinizin, köpeğinizin veya kuşunuzun fotoğrafı duvar kağıdının bir parçası olabilir.
Bebek OdasıKendi fotoğraflarımı yollayabilir miyim?
Sizin fotoğraflarınıza da baskı alabiliriz. Detaylar için bize ulaşın. Hatta birkaç fotoğraf gönderirseniz bunları bir kolaj halinde veya çerçeveler içinde birlikte basmak da mümkün olabilir (su altı bölümünde bazı örneklerini görebilirsiniz).

Kaliteli baskı alabilmemiz için orijinalin yeteri kadar çözünürlüğü olması ve ne kadar büyütmek istediğiniz çok önemli. Bu tür çalışmalarda bedel metrekare için
95 TL+KDV'dir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Duvara yapıştırmayı kim yapacak?
Size tavsiye edeceğimiz tecrübeli ustalar duvarlarınıza uygulamaları yapabilirler.
Geleneksel ve modern kilim ve halılar için Kilim.com'u tavsiye ediyoruz.

For beautiful solid walnut furniture and tables with metal legs, we recommend Claro Furniture.

Purchasing handmade rugs online made easy: For the best in hand-knotted rugs and tribal rugs, we recommend www.kilim.com. Their extensive collection of authentic Turkish rugs are sourced directly from Turkey. You can also shop for antique-washed and distressed vintage rugs if you enjoy the worn-in vintage look. Narrow by color, size, and price to find your dream rug. Kilim.com also produces custom rugs to meet your color and size requirements.
Copyright © 2021 Praksis Ltd. Bütün hakları saklıdır Tasarım ve Yazılım: Netwise-Praksis