0
 
 
Türkçe
English
 
Üye Girişi
Yeni Üyelik

Hakkımızda

 


MyWall ev ve işyerinizde duvarlarınızı kişiselleştirebilmeniz için kuruldu. Artık birbirini tekrarlayan duvar kağıdı desenleri veya ufak fotoğraf baskıları yerine tüm duvarınızı veya bir bölümünü özgün ve yaratıcı görüntülerle kaplayabilirsiniz. Portföyümüzdeki fotoğraf, resim ve illüstrasyonlardan seçiminizi yaptıktan sonra dilediğiniz boyutta baskı alıyoruz. Duvar kağıtlarını rulo halinde evinize teslim ediyoruz. Ruloları siz yapıştırabilir veya önerebileceğimiz ustalarla çalışabilirsiniz.

Tercih ederseniz baskıları kaliteli fotoblok tabanlara yapıştırıp asılmaya hazır halde teslim edebiliyoruz.

Eğer fotoğraf, resim veya illüstrasyonlarınızı portföyümüze katmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Güzel Duvarlar Dileriz,

Can Gürel
Sanatçılar
Mehmet Acar:

Yetmişli yıllarda fotoğrafla Ifsak’ta tanıştı. Uygulamalı Endüstri Sanatları Yüksek Okulun’da okurken, o zamanki adıyla Güzel Sanatlar Akademisi’nde yeni açılan fotoğraf bölümüne girdi. 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Tanıtım fotoğrafçılığı alanında çeşitli reklam ajanslarına fotoğraf hizmeti verdi. Halen Nişantaşı’nda kendi stüdyosunda fotoğraf çalışmalarına devam etmektedir.
Kadir Çıtak:

Mimar Sinan Universitesi Fotoğraf Bölümü'nden mezun oldu. Çeşitli gazete ve dergilerin fotoğraf editörlüğünü üstlendi. 1995 yılında kendi atölyesinde reklam fotoğrafı hizmeti vermeye başladı. Son dönemde tanıtım fotoğraflarının yanısıra sanatsal çalışmalarımı İstanbul ve Portreler adlı proje ile sürdürmekte.
Gürbüz Doğan Ekşioğlu:

1954 yılında Mesudiye (Ordu)'da doğdu. Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksekokulu Grafik Bölümünde öğrenim gördü. Halen aynı kurumda yeni adı ile Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Yrd. Doç. olarak görev yapıyor. 1977 yılından beri karikatür ile ilgilenen sanatçı, şimdiye kadar yirmi üçü uluslararası olmak üzere yetmişten fazla ödül kazandı. Ulusal ve uluslararası birçok karma serginin yanı sıra aralarında New York da olmak üzere dokuz kişisel sergi açtı. New Yorker Dergisi'nin kapağında beş kez, The Forbes Dergisi'nin kapağında bir kez, The Atlantic Monthly, New York Times gibi dergilerde ve gazetelerde karikatür ve illüstrasyonları yer aldı. Sanatçı aynı zamanda 1998 yılı Sedat Simavi Görsel Sanatlar Ödülü'nün de sahibidir. Çalışmaları www.gurbuz-de.com adresinde görülebilir.


Geleneksel ve modern kilim ve halılar için Kilim.com'u tavsiye ediyoruz.

For beautiful solid walnut furniture and tables with metal legs, we recommend Claro Furniture.

Purchasing handmade rugs online made easy: For the best in hand-knotted rugs and tribal rugs, we recommend www.kilim.com. Their extensive collection of authentic Turkish rugs are sourced directly from Turkey. You can also shop for antique-washed and distressed vintage rugs if you enjoy the worn-in vintage look. Narrow by color, size, and price to find your dream rug. Kilim.com also produces custom rugs to meet your color and size requirements.
Copyright © 2021 Praksis Ltd. Bütün hakları saklıdır Tasarım ve Yazılım: Netwise-Praksis